Společnost

Na trhu vzduchových filtrů od roku 2002.

Moderní řešení a ochota ke spolupráci jsou synonyma naší nabídky. Nabízíme naše znalosti a zkušenosti, stejně jako kvalitu produktů a služby na nejvyšší úrovni, založené na angažovaném týmu kompetentních prodejních poradců.

Na trhu vzduchových filtrů od roku 2002.

Důvěra obchodních partnerů

Neustále budujeme organizaci zaměřenou na inovace a poskytujeme vám optimální řešení. Ke každému dotazu zákazníka přistupujeme individuálně, poskytujeme podporu a pomoc při výběru produktů.

Důvěra obchodních partnerů

Inovace

Neustále se zlepšujeme! Účastníme se kongresů a konferencí souvisejících s naším oborem. Účastníme se také školení, která nám umožňují pracovat na osvědčených a účinných metodách. Optimalizujeme produkty a technologické postupy jejich výroby.

Inovace

Optimální řešení

Nabízíme nejnovější návrhy a konstrukce v oblasti filtrace vzduchu tak, abychom vyhověli technickým požadavkům zákazníka při zajištění ekonomicky oprávněných podmínek spolupráce.

Optimální řešení

Znalosti a zkušenosti

Vždy nasloucháme našim klientům, což nám v kombinaci se zkušenostmi našich zaměstnanců umožní efektivně uspokojit požadavky našich obchodních partnerů.

Znalosti a zkušenosti

5 nejdůležitějších věcí, na které je třeba dát pozor při hledání výrobce filtrů

Pokud jste navštívili naši stránku, je pravděpodobné, že hledáte osvědčeného výrobce filtrů. Možná je to vaše první zkušenost s filtry, nebo možná již spolupracujete s dodavatelem, ale hledáte něco lepšího, levnějšího nebo inovativnějšího. Průmysl vzduchových filtrů v reakci na nové výzvy a požadavky trhu neustále zdokonaluje své produkty pomocí stále novějších technologií. To vede k velkému nasycení trhu širokou škálou nejrůznějších nabídek v různých cenových relacích, proto ať už máte jakékoli zkušenosti, připravili jsme pro vás pár tipů, abyste si vybrali správně. Pokud hledáte spolehlivého výrobce vzduchových filtrů, věnujte pozornost 5 klíčovým faktorům:

1. Kvalita nabízených služeb

Z pohledu potenciálního zákazníka k nejdůležitějším vlastnostem výrobců zajisté patří:
Efektivita - dosažení předpokládaných parametrů vzduchu a bezporuchový provoz strojů a zařízení je možný díky správnému výběru optimálního řešení filtračního procesu.
Dochvilnost – doba vyřízení objednávky a dodržování termínů je nutností prakticky v každém odvětví. Někteří dodavatelé prodlužují dobu spolupráce, např. z důvodu nedostatku zboží na skladě.
Efektivita nákladů – v průmyslu vzduchových filtrů ne vždy platí, že dobrý produkt je levný produkt“. Moderní řešení často zahrnují o něco vyšší náklady, ale váš dodavatel by měl vzít v úvahu i vaše finanční podmínky.
Efektivita, dochvilnost a hospodárnost jsou základem profesionálního servisu. Ujistěte se, že vám je výrobce může zaručit.

2. Řešení filtrace na míru

Výrobci vzduchových filtrů obvykle nabízejí řadu standardních řešení filtrace, která jsou ideální pro použití ve většině klimatizačních, ventilačních a topných instalací. Pokud jste však zákazník se speciálními potřebami a váš projekt je složitější a rozhodně se liší od těch typických – klasická řešení nemusí fungovat. Technická řešení využívaná v potravinářském nebo lakýrnickém průmyslu nemusí fungovat v odvětvích se zvýšenými požadavky, jako jsou operační sály nebo chemické laboratoře. Při hledání dodavatele filtrů dbejte na jeho flexibilitu a inovaci – vyberte si výrobce, který vám v případě potřeby nabídne řešení na míru podle vašich individuálních potřeb. Spolehlivý výrobce filtrů se nenechá odradit vaší rozsáhlou specifikací, ale pokusí se využít svých znalostí, aby vám nabídl to nejoptimálnější řešení. S tím souvisí i další faktor, totiž: zkušenosti.

3. Zkušenosti

Průmysl vzduchových filtrů je dynamické odvětví, což znamená, že sortiment dostupných produktů se neustále rozšiřuje. Výběr správného produktu může být pro potenciálního zákazníka výzvou, proto si při výběru dodavatele filtrů zjistěte, jak dlouho se v oboru pohybuje. Pouze partner se zkušenostmi a pečlivými znalostmi celého procesu filtrace má vhodné zázemí, které uživateli pomůže vybrat to správné řešení. Výrobce s mnohaletými zkušenostmi bude také schopen rychle a efektivně čelit případným komplikacím a najít alternativu k vašim nestandardním požadavkům. Hledejte však výrobce, který má kromě deklarovaných zkušeností a profesionálních služeb i reference od spokojených zákazníků, kteří to mohou potvrdit.

4. Důkladné technické znalosti

Kapsový filtr, rámečkový filtr, HEPA, třída filtrace, LCC, certifikáty ISO? Používané zkratky a pochopení podstaty filtrační technologie není nejjednodušší úkol. Jsou to však znalosti nutné pro správný výběr produktu. Jako zákazník nemáte povinnost všechny tyto informace vědět, ale rozhodně máte právo je od svého dodavatele vyžadovat. Pokud již máte zkušenosti se spoluprací s výrobci filtrů, pravděpodobně jste se alespoň jednou setkali se situací, kdy byl zaměstnanec obecně obeznámen s generickými produkty dostupnými v nabídce, ale neměl dostatek znalostí, aby vám mohl odborně poradit při výběru produktu. Výrobce poskytující kvalifikovaný personál pečlivě analyzuje požadavky zákazníka, udržuje stálý kontakt se zákazníkem, aby zajistil, že zakázka odpovídá požadavkům, a v případě potřeby se pokusí poskytnout alternativu.

5. Efektivní zákaznický servis v každé fázi spolupráce

Při rozhodování o spolupráci s potenciálním dodavatelem věnujte pozornost tomu, jak rychle můžete očekávat věcnou odpověď na každou položenou otázku. Zjistěte také, jaká je doba zaslání cenové nabídky, zpracování objednávky a expedice objednaných produktů. Dejte si pozor na dodavatele, kteří mají silné zastoupení pracovníků marketingu a manažerů, protože to může vyžadovat četné pohovory, než se dostanete ke správné osobě, která vám bude schopna odborně poradit. Spolehliví výrobci zajistí rychlý a snadný kontakt se členy týmu přímo zapojenými do vaší objednávky.

Společnost 1Filter s.r.o. je výrobcem filtrů v České republice.

Vzduchové filtry dodáváme od roku 2002, díky čemuž jsme dokázali splnit všech 5 bodů:

  • Efektivní, včasná a cenově výhodná nabídka
  • Řešení šitá na míru individuálním potřebám
  • Dlouholeté zkušenosti podložené prokazatelnými úspěchy
  • Důkladná znalost oblasti filtrační technologie v širším slova smyslu
  • Efektivní a rychlý servis
  • Máte otázky nebo pochybnosti? Kontaktujte nás a zjistěte více!